Rezervasyon:

E-mail: senol@promint.net

title

Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire ve Apart Evler

Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire ve Apart Evler,genellikle ulaşımı kolay olan Atirus avm,Özyurtlar Tüyap mevkinde ve Sahil kısımında minübüsle gidilebilecek yerlerdedir.Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire ve Apart Evler'de konaklamak için bazı şartlar vardır.Konaklama Şartları,+18 yaş olmanız gerekmektedir.Yaşınız 18 den küçükse ailenizle konaklıyabilirsiniz.Büyükçekmece'de bulunan günlük kiralık daire ve apart evler kimlik bildirim sistemi ile karakollar tarafından denetlenmektedirler.

Büyükçekmece'de bulunan en temiz ve hijyenik günlük kiralık dairelerin başında Özyurtlar Residence'da A5suites'de ekonomik konaklamak mümkündür.Büyükçekmece Sahil kısmında ise yine Büyüykçekmece Günlük Kiralık Daire ve Apart Evlerin içinde en temiz ve corona virüsüne karşı temizlenmiş hijyenik dairelere sahip Apart34 konaklama şirketi vardır.

Büyüykçekmece Günlük Kiralık Daire ve Apart evler 7/24 dilediğiniz kadar klabileceğiniz yerlerdir. Büyükçekmece'de saatlik günlük kiralık istediğinizde yine konaklıyabileceğiniz yerler buralardır.Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire ve Apart Ev,Büyükçekmece Saatlik Ev,Büyükçekmece'de yine Büyükekmece Günlük Oda hizmetide bulunmaktadır.